השוואה לקורסים אחרים

ההמלצה החמה שלנו לכל מי שמתעניין בקורס Python Programming שאנו מעבירים היא לבצע השוואה יסודית של תכני ומאפייני הקורס שלנו לאלה של הקורסים האחרים שניתן למצוא. נוסיף ונאמר שמומלץ לעשות את ההשוואה של הסילבוסים בעזרתם של מתכנתי פייתון מנוסים וכמו כן, מומלץ גם להגיע לשיעורי ניסיון (ורצוי מאד להימנע מהגעה לשיעורים בתחילתו של קורס… בשלבים הראשונים של קורס הבעיות החמורות שמתחת לפני השטח עדיין לא צצות).

הסבר בגובה העיניים
כיוון שמספר המשתתפים בכל קורס מאד קטן (בדר"כ כ-8 תלמידים בקורס…. כמעט כמו שיעור פרטי… ובכל מקרה לא יותר מ-15) וכיוון שכל התלמידים יושבים סביב שולחן בחדר ישיבות ניתן לשאול שאלות באופן מיידי בכל עת ולקבל תשובות מדוייקות באופן מיידי. הישיבה סביב שולחן אחד תורמת לריכוז במהלך השיעור ומאפשרת קשר עין בין התלמידים למרצה אשר מאפשר מתן יחס ומענה אישי. קורסים אחרים מועברים לעיתים קרובות למספר גדול מאד של תלמידים שיושבים בכיתה עם מספר גדול של שולחנות ללא שום קשר עין בינם לבין המרצה. בכיתה עמוסה של 20, 30 סטודנטים (ויותר) מאד קשה לעצור את רצף השיעור ולבקש מהמרצה הסברים נוספים.

תירגול בליווי אישי של מרצה מקצועי
בקורסים שלנו, בכל מפגש, כ-30-40% זמן מהמפגש מוקדש לתירגול שבמהלכו ניתנת עזרה ברמה אישית. בכל עת שמשהו לא עובד מקבלים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר באופן מיידי. בקורסים אחרים שמועברים על פני משך זמן קצר יותר אין אפשרות להקצות זמן רב לתירגול במהלך הקורס. מסיבה זו רוב התירגול נעשה בבית וללא עזרה מקצועית. מצד שני, בקורסים עם מספר משתתפים גבוה לא ניתן לקבל את היחס האישי והמקצועי שמקובל בקורס שלנו, ולא אחת הולכים לאיבוד.

קורס עדכני ברמה הגבוהה ביותר
אנחנו מכירים את רוב הקורסים האחרים שמועברים גם כקורסים אונליין וגם כקורסים רגילים במכללות השונות. את תכנית הלימודים המפורטת של הקורס שלנו ניתן למצוא בקישור
http://tinyurl.com/lifemichaelpython אנחנו נשמח מאד אם תבצע/י השוואה מסודרת בין תכנית הלימודים המפורטת שלנו (הסילבוס) לבין תכניות הלימוד (הסילבוסים) של הקורסים האחרים (גם אלה שמוצעים ברשת האינטרנט וגם אלה שמועברים במכללות השונות). אנו ממליצים לבצע את ההשוואה בעזרתם של מתכנתים מנוסים בפייתון.

שימוש בשיטת הלמידה ההפוכה
לפני כל שיעור אנו מספקים את צילומי הוידאו של המפגש הקודם כדי לאפשר לסטודנטים להגיע מוכנים יותר (בדומה למה שקורה בלמידה הפוכה). בדרך זו, כל סטודנט יכול להגיע מוכן יותר לכל מפגש ומפגש, ולהפיק תועלת הרבה יותר גבוהה במפגש עצמו. האם נתקלתם אי פעם בלמידה הפוכה בקורסים שלקחתם בארץ?

חדר ישיבות מפואר ברמה הגבוהה ביותר
הקורסים שלנו אינם קורסי אונליין. בכל קורס אנחנו נפגשים אחת לשבוע בחדר ישיבות מפואר במתחם של WeWork בהרצליה פיתוח. בירה, קפה, תה, אספרסו ושתיה קלה זמינים באופן חופשי. כיוון שכל שיעור משודר ב-live ניתן גם (כאשר רוצים.. או כתוצאה מאילוצים כאלה ואחרים) ללמוד גם אונליין. בנוסף, השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לאפשר חזרה יעילה על החומר בין המפגשים. אם המתחם של WeWork לא מוכר לך, אנחנו מזמינים אותך לבקר. הוא לא נופל ממתחמי העבודה בחברות הנחשקות ביותר, כגון פייסבוק וגוגל.

מסגרת חברתית תומכת
בקורס שלנו נוצרת מסגרת חברתית תומכת שמתקיימת כהמשך ישיר ליחס האישי והמלווה שכל סטודנט וסטודנט מקבל. באמצעות קבוצת הוואטסאפ של הקורס סטודנטים יכולים לקבל עזרה מסטודנטים אחרים. האווירה וההרגשה שונים מאד בהשוואה ללימוד באופן עצמאי ולבד כפי שבדרך כלל קורה בקורסי האונליין השונים שמוצעים ברשת האינטרנט, ובהשוואה לקורסים שבהם מספר התלמידים מאד גבוה וכפועל יוצא הרגשת הניכור היא ההרגשה השולטת.

הקלטות הוידאו נעשות בזמן אמת
כל השיעורים מוקלטים בוידאו בזמן אמת. הקלטות הוידאו מסייעות למשתתפי הקורס לשמוע שוב את ההסברים בבית ולחזור על חומר הלימוד באופן יעיל יותר. בהרבה קורסים אחרים הקלטות הוידאו נעשות מראש, וכפועל יוצא הן פחות עדכניות.

שידור השיעורים אונליין
כל השיעורים משודרים אונליין ובכך מתאפשרת למידה מרחוק. סטודנטים שנדרשים לנסוע לחו"ל או למילואים יכולים עדיין להשתתף בקורס (מרחוק) ובכך לא להפסיד שיעורים. ההתחברות מרחוק אפשרית אפילו לבעלי טלפון נייד חכם.

לסיום, אסכם ואומר שאנחנו כל כך בטוחים במוצר שלנו שנשמח אם תשתף אותנו בממצאים המדוייקים שעלו מההשוואה של הקורס שלנו לקורסים המתחרים. אנחנו אוהבים תחרות ואנחנו תמיד עושים את המקסימום לשפר ולהשתפר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *