קורסים זולים באינטרנט

רבים שואלים אותי האם יש הבדל בין הקורסים שאנו מעבירים (כדוגמת הקורס Python Programming) לבין קורסים זולים שאפשר למצוא ברשת האינטרנט באתרים כגון UDEMY ואחרים. בחרתי לכתוב פוסט זה כדי לפרט את ההבדלים הרבים בין הקורס שלנו לקורסים הזולים ברשת האינטרנט.

הסבר בגובה העיניים בעברית תוך מתן תשובות מיידיות
בעוד שבקורסים שאפשר למצוא ברשת האינטנרט ההסברים ניתנים בדרך כלל באנגלית ובמקרה שיש שאלות יש לחפש את התשובות בפורומים ובצ'אטים כאלה ואחרים, ההסברים המקצועיים שניתנים במהלך הקורסים שלנו ניתנים בעברית. יתר על כן, כיוון שמספר המשתתפים בכל קורס מאד קטן ניתן לשאול שאלות באופן מיידי בכל עת ולקבל תשובות מדוייקות באופן מיידי. זה הרבה יותר נוח.

תירגול בליווי אישי של מרצה מקצועי
בעוד שבקורסים שזמינים ברשת האינטרנט ניתנים תרגילים מבלי שיהיה לצידו של התלמיד מלווה מקצועי, בקורסים שלנו, בכל מפגש, כ-30-40% זמן מהמפגש מוקדש לתירגול שבמהלכו ניתנת עזרה ברמה אישית. בכל עת שמשהו לא עובד מקבלים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר באופן מיידי.

קורס עדכני ברמה הגבוהה ביותר
אנחנו מכירים את רוב הקורסים האחרים שמועברים גם כקורסים אונליין וגם כקורסים רגילים במכללות השונות. את תכנית הלימודים המפורטת של הקורס שלנו ניתן למצוא בקישור
http://tinyurl.com/lifemichaelpython אנחנו נשמח מאד אם תבצע השוואה מסודרת בין תכנית הלימודים המפורטת שלנו (הסילבוס) לבין תכניות הלימוד (הסילבוסים) של הקורסים האחרים (גם אלה שמוצעים ברשת האינטרנט וגם אלה שמועברים במכללות השונות). אנו ממליצים לבצע את ההשוואה בעזרתם של מתכנתים מנוסים בפייתון. כמו כן, בעוד שצילומי הוידאו בקורסים שזמינים ברשת האינטרנט נעשים מראש, צילומי הוידאו בקורסים שאנו מעבירים מצולמים ב-live בעת ההעברת הקורס. כפועל יוצא, בכל עת שמופיע עידכון מקצועי אנחנו מעדכנים את הקורס באופן מיידי, להבדיל ממה שקורה בקורסים שזמינים ברשת האינטרנט, שם לעיתים קיים delay מסויים.

כמו שיעור פרטי
מספר התלמידים בקורס שאנו מעבירים כל כך קטן (בשום פנים ואופן לא יותר מ-15, ולעיתים גם 4 ו-5 תלמידים) שההרגשה הכללית היא כמו בשיעור פרטי. היחס הוא אישי. הליווי המקצועי לאורך הקורס, בין המפגשים וגם לאחר שהקורס מסתיים. אנו בספק רב אם ניתן להשוות זאת למה שמקבלים בקורס זול שרוכשים ברשת האינטנרט.

למידה הפוכה
לפני כל שיעור אנו מספקים את צילומי הוידאו של המפגש הקודם כדי לאפשר לסטודנטים להגיע מוכנים יותר (בדומה למה שקורה בלמידה הפוכה). בדרך זו, כל סטודנט יכול להגיע מוכן יותר לכל מפגש ומפגש, ולהפיק תועלת הרבה יותר גבוהה במפגש עצמו.

חדר ישיבות מפואר ברמה הגבוהה ביותר
הקורסים שלנו אינם קורסי אונליין. בכל קורס אנחנו נפגשים אחת לשבוע בחדר ישיבות מפואר במתחם של WeWork בהרצליה פיתוח. בירה, קפה, תה, אספרסו ושתיה קלה זמינים באופן חופשי. כיוון שכל שיעור משודר ב-live ניתן גם (כאשר רוצים.. או כתוצאה מאילוצים כאלה ואחרים) ללמוד גם אונליין. בנוסף, השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לאפשר חזרה יעילה על החומר בין המפגשים. אם המתחם של WeWork לא מוכר לך, אנחנו מזמינים אותך לבקר. הוא לא נופל ממתחמי העבודה בחברות הנחשקות ביותר, כגון פייסבוק וגוגל.

מסגרת חברתית תומכת
להבדיל מרוב הקורסים הזולים שזמינים ברשת האינטרנט, בקורס שלנו נוצרת מסגרת חברתית תומכת. באמצעות קבוצת הוואטסאפ של הקורס סטודנטים יכולים לקבל עזרה מסטודנטים אחרים. האווירה וההרגשה שונים מאד בהשוואה ללימוד באופן עצמאי ולבד כפי שבדרך כלל קורה בקורסי האונליין השונים שמוצעים ברשת האינטרנט.

לסיום, אסכם ואומר שאנחנו כל כך בטוחים במוצר שלנו שאנחנו בכלל לא רואים בקורסים הזולים ברשת האינטרנט מוצר תחליפי, ומסיבה זו אנו גם מאפשרים ללמוד פייתון בחינם ובעברית באמצעות הסרטונים שאנו מפרסמים באתר www.pythonbook.co.il.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *